Instagram

Fotoğraf İşleme ve Paylaşma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12 MB
  • Version 0.1.0.0
  • Dil TR / EN
  • Firma Instagram
150 milyondan fazla kullanıcının hergün fotoğraf paylaşımı yaptığı platform Instagram.com' a ait resmi Windows Phone uygulamasını ücretsiz olarak indirerek hemen resim paylaşımı yapabilirsiniz.

150 milyondan fazla kullanıcının her gün fotoğraf paylaşımı yaptığı platform Instagram.com' a ait resmi Windows Phone uygulamasını ücretsiz olarak indirerek hemen resim paylaşımı yapabilirsiniz.

Windows Phone telefonunuzu kullanarak hayatınızın önemli anlarını çekip paylaşabileceğiniz kullanımı oldukça kolay olan Instagram uygulaması ile birbirinden harika filtreleme efektlerini kullanarak resimlerinizi özelleştirebilir ve fotoğraflarınızı birer sanat harikasına dönüştürerek arkadaşlarınız ya da aileniz ile paylaşabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama ile fotoğraflarınıza efekt uygulayabilir, takip ettiğiniz kullanıcıların paylaştığı fotoğraflarını beğenerek yorum yazabilir, sınırsız sayıda resim yükleyebilir, fotoğraflarınızı Facebook, Twitter, Flickr, Tumblr ve Foursquare gibi sosyal ağ hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. 

Daha pek çok özelliği bulabileceğiniz Instagram uygulamasını hemen Windows Phone telefonlarınıza yükleyerek hızlı bir şekilde çektiğiniz fotoğrafları paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Instagram indir